ApartmentsBratislava

Apartmán Blue Church, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán City Centre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Danube, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Garden Terrace, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Garden View, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling I, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Grossling II, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling III, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Old Town, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Opera, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Theatre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Twin City, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 5 osôb, Cena: od 59 €
Dlhodobe pobyty
Internet zdarma na každom apartmáne
Apartments in Bratislava for Accommodation, Comfortable and fully equipped
Skype Chat

Lacné ubytovanie praha

Čo robiť v Bratislave - Relax


Tiež si pozrite: Eventy | Nákupy v Bratislave | Šport | Prehliadky mesta | Relax | V okolí Bratislavy

ZOO

Bratislavská zoologická záhrada vznikla v roku 1960 a v súčasnosti je časťou meststej časti Karlova Ves. Rozprestiera sa na území karpatského lesa a od roku 2007 je jej rozloha 96 ha. Je domovom 626 zvierat zo 148 druhov. Ročne ju navštívi okolo 300,000 návštevníkov.

Zaujímavosťou bratislavskej zoologickej záhrady je výbeh pre nosorožce, leopardy snežné, expozícia opíc a veľké terárium. Jednou z najpopulárnejších častí je určite Dino Park – unikátna expozícia, kde na 3 ha lesa je umiestnených 22 modelov dinosaurov v životnej veľkosti, ktoré sú ozvučené a 1 z nich je aj pohyblivý. Modely sú riadené vlastným počítačom a poháňané vzduchotechnikou. Celý komplex je synchronizovaný centrálnym počítačom. Celkovo sa v DinoParku nachádza 14 scén simulujúcich život v druhohorách. Súčasťou expozície je detské paleontologické ihrisko, náučný chodník a 3 D kino o vývoji života na Zemi. V minulom roku bola v DinoParku umiestnená 200 mil. rokov stará druhohorná rastlina WOLLEMI PINE.

Zoo je otvorené denne od 9:00 do 18:00 v lete a od 10:00 do 15:00 v zime. 

Železná Studnička

Je vhodným začiatkom vašej turistickej alebo cyklistickej trasy, kedže ponúka množstvo variánt rôznej náročnosti. Je tiež obľúbeným miestom piknikov a grilovačiek. Nedávno bola znovu uvedená do prevádzky sedačková lanová dráha zo Železnej studničky na Kamzík (Kolibu). Jej dĺžka je 976 m a prekonáva prevýšenie 184 m. V prevádzke je denne v zimnom aj letnom období každý deň od 10:00 h do 16:00 h s možnosťou jednostrannej aj obojstrannej jazdy. Obmedzením môže byť nepriaznivé poveternostné počasie, predovšetkým silný vietor. Aktuálne informácie možno dostať na telefónnom čísle: 02 5479 2503. Jazda lanovkou trvá 8,4 minúty, cena jednosmerného lístka je 3 EUR a obojsmerného 4 EUR.

Kamzík / Koliba

Ďalším vhodným začiatkom pešej turistiky alebo cykloturistiky je Kamzík. Dostanete sa tam trolejbusom a potom pokračujete jednou z viacerých vyznačených i nevyznačených cestičiek. Kamzík si medzi Bratislavčanmi získal popularitu najmä vďaka rozsiahlej lyžiarskej lúke, na ktorej v posledných rokoch k detskému lyžiarskemu vleku pribudla aj letná 360-metrov dlhá bobová dráha. V lete je spolu s okolitými vyvýšeninami a svahmi vhodným miestom pre pešie i cyklistické vychádzky. Neďaleko sa nachádzajú pomníčky z r. 1683 (prosba bratislavských mešťanov Bohu, aby ich ochránil pred tureckou inváziou) a z r. 1866 - na pamäť padlým v prusko-rakúskej vojne, ktorá sa skončila práve v týchto miestach. Priamo pri Cvičnej lúke sú možnosti stánkového občerstvenia, neďaleko aj reštaurácie vyšších kategórií. Je možný výstup výťahom na televíznu vežu, do verejne prístupnej časti s otáčajúcou sa reštauráciou s výhľadom do širokého okolia.

Cyklistická trasa Bratislava – Viedeň

Trasa vedie pozdĺž toku Dunaja a je nádhernou alternatívou návševy Rakúska. Nezabudnite si váš cestovný doklad, kedže budete prechádzať štátnou hranicou. Pozrite si mapu turistických a cyklistických trás.

 


Domov | Apartmány v Bratislave | Lokalita apartmánov | Cenník apartmánov | Rezervácia apartmánu | Kontakt | Často kladené otázky
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Zájazdy | Ubytovanie Toskánsko | Apartmány Praha | Ubytovanie Jasná
2019 © Copyright ApartmentsBratislava. Všetky práva vyhradené. apartmentsbratislava.com a gWebDesign.sk