ApartmentsBratislava

Apartmán Blue Church, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán City Centre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Danube, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Garden Terrace, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Garden View, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling I, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Grossling II, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling III, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Old Town, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Opera, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Theatre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Twin City, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 5 osôb, Cena: od 59 €
Dlhodobe pobyty
Internet zdarma na každom apartmáne
Apartments in Bratislava for Accommodation, Comfortable and fully equipped
Skype Chat

Lacné ubytovanie praha

Kultúra - Opera, balet a hudba

Tiež si pozrite: Top pamiatky | Opera, balet a hudba | Galérie | Múzeá | Kalendár kultúrnych podujatí

Bratislava je hrdo považované za mesto opery. V minulosti tu aktívne pôsobili skladatelia ako Mozart, Haydn, Beethoven, Rubinstein a Hummel. Súčasný balet a opera SND sú celosvetovo uznávane telesá a odchovali také hviezdy ako Peter Dvorský, Lucia Popp or Edita Gruber.

Opera a Balet Slovenského Národného Divadla sú populárne medzi zahraničnými návštevníkmi - kvôli ich kvalite a priaznivým cenám. Budova Opery postavená v ére Habsburgovcov sa nachádza priamo v centre mesta na Hviezdoslavovom námestí.

Predstavenia Opery a Baletu sú titulkované v slovenskom alebo nemeckom jazyku, sú vhodné aj pre anglicky hovoriacich návštevníkov. Predstavenia obyčajne začínajú o 19:00. Program operných a baletných predstavení môžete nájsť na oficiálnej stránke Slovenského Národného Divadla.

Lístky je dôležité zaobstarať si vopred, možno tak urobiť maximálne mesiac pred konkrétnym predstavením v pokladni Slovenského národného divadla na Komenského námestí (za historickou budovou SND medzi Jesenkého a Gorkého ulicou). Pokladňa je otvorená od pondelka do piatka medzi 12:00 a 17:30. Telefónický kontakt +421 2 5443 3764.

Slovenská filharmónia je hudobné teleso s medzinárodnou reputáciou. Na jeseň roku 2014 vstsupuje do svojej 66 koncertnej sezóny. Väčšina koncertov sa usporadúva v Redute - budove filharmónie, ktorá sa nachádza blízko Hviezdoslavovho námestia (za hotelom Carlton).

Slovenskú filharmóniu tvoria tieto súbory: Symfonický orchester Slovenskej filharmónie, spevácky zbor Slovenský filharmonický zbor, Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala a ďalšie komorné orchestre.

Oficiálna stránka Slovenskej Filharmónie obsahuje podrobné informácie o každom súbore, prehľadný program koncertov s vyhľadávaním a online rezerváciu lístkov.

Pokladňa sa nachádza v budove Reduty, je otvorená od pondelka do piatka, od 13:00 do 19:00, v stredu od 8:00 do 14:00. Telefón +421 2 544 333 51.

Bratislavské hudobné slávnosti - tento najvýznamnejší slovenský hudobný festival sa koná už po štyridsiaty druhý raz, a opäť, tak ako každú jeseň, premení Bratislavu na hlavné mesto hudby. Dramaturgia BHS vždy prekvapí špičkovými umelcami a zaujímavými skladbami slávnych autorov.

Bratislavské Jazzové dni - keď skupinka jazzových entuziastov v roku 1975 amatérsky zorganizovala prvý ročník Bratislavských jazzových dní, určite nikto z nich nepredpokladal, že sa z festivalu stane podujatie európskej úrovne, na ktorom každoročne účinkujú svetové jazzové hviezdy. Festival sa koná každoročne v októbri v Parku kulrúry a oddychu.
Domov | Apartmány v Bratislave | Lokalita apartmánov | Cenník apartmánov | Rezervácia apartmánu | Kontakt | Často kladené otázky
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Zájazdy | Ubytovanie Toskánsko | Apartmány Praha | Ubytovanie Jasná
2019 © Copyright ApartmentsBratislava. Všetky práva vyhradené. apartmentsbratislava.com a gWebDesign.sk