ApartmentsBratislava

Apartmán Blue Church, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán City Centre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Danube, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Garden Terrace, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Garden View, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling I, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Grossling II, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling III, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Old Town, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Opera, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Theatre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Twin City, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 5 osôb, Cena: od 59 €
Dlhodobe pobyty
Internet zdarma na každom apartmáne
Apartments in Bratislava for Accommodation, Comfortable and fully equipped
Skype Chat

Lacné ubytovanie praha

Reštaurácie a nočný život


Tiež si pozrite: Reštaurácie | Nočný život – puby, bary, disco

Nočný život v Bratislave má čoraz živšie podoby, v meste pribúdajú bary a kluby. Najbúrlivejšia noc býva z piatka na sobotu, a pokiaľ sa vo väčšej skupine chcete zabaviť v centre mesta, je výhodnejšie zarezervovať si miesto. Ponúkame vám niekoľko tipov.

Puby

The Dubliner - a The Dubliner's Irish Pub na Sedlárskej ulici v Starom Meste je štýlová írska krčma, ponúka írske, ale aj tuzemské pivo. Býva obvykle preplnená a veľmi hlučná.

El Diablo Pub – pub hneď vedľa Dublineru. Na poschodí sa nachádza reštaurácia českej franchisingovej siete Hacienda Mexicana s výbornými mexickými špecialitami. Podnik pôsobí dobrým dojmom, žiaľ podobne ako v Irish pube vedľa, sú tu dosť nadštandardné ceny nielen piva.

17th Bar - Meno baru je totožné s jeho adresou, nachádza sa v dome číslo 17 na Hviezdoslavovom námestí. Bar je známy nielen kvalitným pivom, ale aj pizzou, ktorú tu podávajú do jednej v noci.

1st Slovak Pub - Pub sa nachádza na rušnej Obchodnej ulici v jednom z tamojších pôvodných domov zo začiatku minulého storočia. Jeho interiér je osobitou prehliadkou dejín slovenského národa, pozostáva zo 14 miestností, každá z nich pripomína niektorú z kapitol histórie. Zariadenie pojme až 650 ľudí. Pub obľubujú najmä študenti.

Cocktail bary

Cocoloco – Pekný coctail bar, jeden z novšie otvorených v Starom meste. Ponúkajú okolo 120 cocktailov. Kapacita vnútri 70 a na terase 40 miest. Zariadený na moderný štýl, kde okrem baru sú ďaľšie dve miestnosti so sklenenými stolmi a farebne ladenými koženými lavicami. Interiér je pestrofarebný s rôznymi doplnkami od ultrafialových ozdôb až po svietiace lampy. Diskotéky od štvrtka do soboty navštevujú ľudia vo veku od 18 do 40 rokov.

Havana café - Cocktailový bar a reštaurácia zariadená v kubánskom štýle, na stenách dominuje kubánska zástava spolu s rôznymi čiernobielymi obrázkami Kuby. Interiér je veľmi pekne prepracovaný, príjemné a dobre vyzerajúce sedenie. Príležitostne sa tu konajú koncerty, všetky zamerané na kubánsku hudbu a každý piatok music night, disco v štýle latinsko americkej hudby.

Kluby & Disco

Trafo Music Bar - Štýlový podnik v centre mesta. V tomto music bare sa konávali goodbye party finalistov reality show Superstar. Bar sa zaraďuje do segmentu luxusnejších, má aj svojich prominentných návštevníkov a výbornú polohu. Ceny sú prispôsobené týmto okolnostiam. Pre orientáciu: KBŠ 125 Sk, Absinth 245 Sk, Fernet 95 Sk, káva 55 Sk, biele víno 165 Sk/2dcl. Prostredie je moderné - pekné farebné svetelné efekty, dlhý barový pult. V zadnej časti, kam sa dostanete chodbičkami sa nachádzajú salóniky a aj menší barový pult.

Le Club - Trendy nočný klub na Hviezdoslavovom námestí.

The Harley Davidson Club - Populárny podnik na Rebarborovej 1, mimo centra. Je tam 5 barov, klimatizovaný saloon, reštaurácia, gril, veľká terasa, detské ihrisko a bezproblemové parkovanie. Interiér aj personál sú vo westernovo-mexickom štýle. Čapovaný Staropramen 12°(0,5 l)stojí 39.-SK

Nočný bar UFO sa nachádza na vrchole pylónov, ktoré sú spojené s Novým mostom. Je vo výške 80 m spolu s reštauráciou. Návštevníkov tam zavezie vysokorýchlostný výťah vovnútri pylónu. (V druhom pylóne je núdzové schodisko so 430 schodmi). Nočný bar môže pojať do 150 hostí. Je otvorený iba v sobotu od 23.00 h do 04.00 h.

Casey Disco Club - podnik je rozdelený do dvoch častí. Koliba slúži ako reštaurácia cez deň a cez víkend sa spojí s druhou časťou - diskotékou a potom sú 3 barové pulty. Tanečný parket sa rýchlo zaplní. Kapacita 100 miest.

Gay priateľské podniky

Gay Club Apollon – najpopulárnejší gay disco bar, oranizujú sa tu rôzne akcie (travestie show, striptíz,...). Nachádza sa na Panenskej ulici 24. Otváracia doba: Pon – Ne od 18.00 do 2.00, vo štvrtok gay only night.

Antik - bohato vyzdobená kaviareň s dávkou noblesy, so starobylo zariadenými priestormi plnými zrkadiel, ponúka dokonalú obsluhu a výbornú kávu veľmi blízko Hlavného námestia na Sedlárskej ulici. Okrem kávy čapujú pivo a miešajú drinky. Turisti, miestni obchodníci aj rôznorodá miešaná spoločnosť uprednostňujú posedenie pred kaviarňou v letnej záhrade, ktorá je počas chladnejších dní vyhrievaná ohrievačmi.


Domov | Apartmány v Bratislave | Lokalita apartmánov | Cenník apartmánov | Rezervácia apartmánu | Kontakt | Často kladené otázky
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Zájazdy | Ubytovanie Toskánsko | Apartmány Praha | Ubytovanie Jasná
2019 © Copyright ApartmentsBratislava. Všetky práva vyhradené. apartmentsbratislava.com a gWebDesign.sk