ApartmentsBratislava

Apartmán Blue Church, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán City Centre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Danube, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Garden Terrace, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Garden View, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling I, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Grossling II, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling III, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Old Town, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Opera, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Theatre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Twin City, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 5 osôb, Cena: od 59 €
Dlhodobe pobyty
Internet zdarma na každom apartmáne
Apartments in Bratislava for Accommodation, Comfortable and fully equipped
Skype Chat

Lacné ubytovanie praha

Podmienky a často kladené otázky


ApartmentsBratislava – ubytovanie v apartmánoch v centre Bratislavy. Naša rodinná firma priamo spravuje a vlastní ponúkané apartmány a to nám umožňuje poskytnúť väčšiu flexibilitu a kvalitnejší servis. Priamou rezerváciou sa vyhnete sprostredkovateľovi, čo zjednodušuje komunikáciu a šetrí vaše peniaze.

Ako si môžem urobiť rezerváciu?

Rezerváciu si vyžiadate po vyplnení rezervačného formulárua odoslaní ho kliknutím na „pošli“. Obratom dostanete na váš email potvrdenie termínu alebo alternatívnu ponuku.

Musím platiť nejaký depozit?

Áno, v cenovej ponuke, ktorú dostanete obratom budete požiadaný zaplatiť depozit prevodom na účet alebo poskytnúť garanciu kreditnou kartou (prostredníctvom formulára, ktorý musíte vyplniť a zaslať nám ho späť emailom). Po potvrdení z našej banky vám zašleme potvrdenie rezervácie ‘Reservation Confirmation’. Cena a dostupnosť apartmánu je garantovaná až po vystavení ‘Reservation Confirmation’’.  

Kedy a kde dostanem kľúče?

Kľúče vám budú odovzdané priamo na apartmáne v deň príchodu.  

Kedy sa môžem ubytovať a odubytovať?

V súlade so všeobecnými pravidlami, ubytovať sa môžete po 14.00 hod. a odubytovať do 11.00 hod., nezávisle na tom, vždy keď to bude možné, vám vyjdeme v ústrety. V prípade príchodu na apartmán o 21.00 hod a neskôr si účtujeme poplatok 10 €. Taktiež odubytovanie o 6.00 hod. ráno a skôr je spoplatnené poplatkom 10 €. Čas ubytovania musí byť dohodnutý najmenej 48 hod. vopred a to písomnou formou.

Kedy a ako zaplatím zvyšok?

Zostávajúcu platbu vrátane extra služieb (ak ste si nejaké objednali) uhradíte v deň vášho príchodu. Platba je nutná v hotovosti v Eurách, ak nie je dohnuté inak.

Platím ešte nejaké poplatky alebo je cena konečná?

Naše ceny sú konečné, vrátane všetkých daní a poplatkov za spotrebované energie a záverečného upratovania (a týždenného upratovania). Neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. Neúčtujeme si ani poplatok za rezerváciu.

Môžem rezerváciu zmeniť?

Áno, avšak v pripade zmeny rezervacie pred príchodom si vyhradzujeme právo naroku na poplatok vo výške dotknutých nocí, maximálne však do výšky depozitu.  

Môžem rezerváciu zrušiť?

Pre pobyty do 14 nocí (vrátane) platí, že ak je to oznámené viac ako 48 hod. pred príchodom, poplatok je vo výške depozitu a v prípade nedostavenia sa alebo zrušenia rezervácie menej ako 48 hod. pred príchodom je poplatok v plnej výške rezervácie. Pre pobyty nad 14 nocí platí, že ak je to oznámené viac ako 14 dní pred príchodom, poplatok je vo výške depozitu a v prípade nedostavenia sa alebo zrušenia rezervácie menej ako 14 dní pred príchodom je poplatok vo výške celého pobytu, maximalne však 30 nocí.

Čo ak musím rezerváciu zrušiť počas pobytu?

V prípade zrušenia rezervácie počas pobytu (pre pobyty do 14 noci, vrátane) si vyhradzujeme právo nároku na poplatok v plnej výške zostávajucej rezervácie. Pri predčasnom ukončení pobytu nad 14 nocí platí, že pobyt končí dňom uplynutia výpovednej lehoty podľa nasledovného: a/ ak je rezervácia zrušená 30 a viac dní vopred, neúčtujeme si žiadny poplatok b/ ak je rezervácia zrušená 20 a viac dní vopred, poplatok je vo výške zrušených prenocovaní alebo 250 € (aplikuje sa nižšia suma) c/ ak je rezervácia zrušená 10 a viac dní vopred, poplatok je vo výške zrušených prenocovaní alebo 500 € (aplikuje sa nižšia suma) d/ ak je rezervácia zrušená menej než 10 dní vopred, poplatok je vo výške zrušených prenocovaní alebo 750 € (aplikuje sa nižšia suma).

Platím nejakú garanciu pri príchode?

Pri preberaní kľúčov budete požiadaný o platbu depozitu 100 € buď v hotovosti alebo autorizáciou cez kreditnú kartu. Je to garancia oproti možnému poškodeniu majetku spôsobeného vašou nedbalosťou.

V individuálnych prípadoch je možné dohodnúť si upravené podmienky. V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že potvrdený apartmán nebude k dispozícii napr. z dôvodu nejakej havárie alebo neočakávaných prác na dome. V takomto prípade sa pokúsime našich klientov pre-ubytovať do našich alebo partnerských apartmánov minimálne tej istej kategórie a samozrejme za nezmenenú cenu.

V prípade akejkoľvek ďalšej otázky alebo komentu, neváhajte a kontaktujte nás.
Domov | Apartmány v Bratislave | Lokalita apartmánov | Cenník apartmánov | Rezervácia apartmánu | Kontakt | Často kladené otázky
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Zájazdy | Ubytovanie Toskánsko | Apartmány Praha | Ubytovanie Jasná
2019 © Copyright ApartmentsBratislava. Všetky práva vyhradené. apartmentsbratislava.com a gWebDesign.sk