ApartmentsBratislava

Apartmán Apollo, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Blue Church, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Blumental, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1- 4 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán City Centre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Danube, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 49 €

Apartmán Garden Terrace, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Garden View, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling I, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Grossling II, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 -4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Old Town, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 3 osoby, Cena: od 55 €

Apartmán Theatre, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 4 osoby, Cena: od 59 €

Apartmán Twin City, Bratislava

Kapacita: ubytovanie pre 1 - 5 osôb, Cena: od 59 €
Internet zdarma na každom apartmáne
Volajte
Apartments in Bratislava for Accommodation, Comfortable and fully equipped
Skype Chat

Lacné ubytovanie praha

Reštaurácie a nočný život


Tiež si pozrite: Reštaurácie | Nočný život – puby, bary, disco

Nočný život v Bratislave má čoraz živšie podoby, v meste pribúdajú bary a kluby. Najbúrlivejšia noc býva z piatka na sobotu, a pokiaľ sa vo väčšej skupine chcete zabaviť v centre mesta, je výhodnejšie zarezervovať si miesto. Ponúkame vám niekoľko tipov.

Puby

The Dubliner - a The Dubliner's Irish Pub na Sedlárskej ulici v Starom Meste je štýlová írska krčma, ponúka írske, ale aj tuzemské pivo. Býva obvykle preplnená a veľmi hlučná.

El Diablo Pub – pub hneď vedľa Dublineru. Na poschodí sa nachádza reštaurácia českej franchisingovej siete Hacienda Mexicana s výbornými mexickými špecialitami. Podnik pôsobí dobrým dojmom, žiaľ podobne ako v Irish pube vedľa, sú tu dosť nadštandardné ceny nielen piva.

17th Bar - Meno baru je totožné s jeho adresou, nachádza sa v dome číslo 17 na Hviezdoslavovom námestí. Bar je známy nielen kvalitným pivom, ale aj pizzou, ktorú tu podávajú do jednej v noci.

1st Slovak Pub - Pub sa nachádza na rušnej Obchodnej ulici v jednom z tamojších pôvodných domov zo začiatku minulého storočia. Jeho interiér je osobitou prehliadkou dejín slovenského národa, pozostáva zo 14 miestností, každá z nich pripomína niektorú z kapitol histórie. Zariadenie pojme až 650 ľudí. Pub obľubujú najmä študenti.

Cocktail bary

Cocoloco – Pekný coctail bar, jeden z novšie otvorených v Starom meste. Ponúkajú okolo 120 cocktailov. Kapacita vnútri 70 a na terase 40 miest. Zariadený na moderný štýl, kde okrem baru sú ďaľšie dve miestnosti so sklenenými stolmi a farebne ladenými koženými lavicami. Interiér je pestrofarebný s rôznymi doplnkami od ultrafialových ozdôb až po svietiace lampy. Diskotéky od Štvrtka do Soboty navštevujú ľudia vo veku od 18 do 40 rokov.

Greenwitch Cocktail bar – Krásny cocktail bar, kde nájdete každý jeden coctail od výmyslu sveta. Interiér je ladený do lososovej farby a je to jediný cocktail bar v Bratislave, ktorý má drevené zariadenie od baru, až po stoličky. Hrá hudba, vačšinou RnB štýl, v piatky a soboty sa ani nemáte ako dostať dovnútra. Dj celý týždeň okrem Ne a Po. Chodia sa tam predvádzať najkrajšie ženy v Bratislave a k tomu ako inak patria aj zámožní muži. Barmani predvádzajú barmanskú šou pri každom miešanom drinku. Atmosféra je skutočne iná, nabitá možno sexuálnou energiou. Ceny sú asi vyššie ako inde, cocktaily stoja 120–200 Sk. Robia tu aj suši, vraj najlepšie v Bratislave.

Havana café - Cocktailový bar a reštaurácia zariadená v kubánskom štýle, na stenách dominuje kubánska zástava spolu s rôznymi čiernobielymi obrázkami Kuby. Interiér je veľmi pekne prepracovaný, príjemné a dobre vyzerajúce sedenie. Príležitostne sa tu konajú koncerty, všetky zamerané na kubánsku hudbu a každý piatok music night, disco v štýle latinsko americkej hudby.

Kluby & Disco

Trafo Music Bar - Štýlový podnik v centre mesta. V tomto music bare sa konávali goodbye party finalistov reality show Superstar. Bar sa zaraďuje do segmentu luxusnejších, má aj svojich prominentných návštevníkov a výbornú polohu. Ceny sú prispôsobené týmto okolnostiam. Pre orientáciu: KBŠ 125 Sk, Absinth 245 Sk, Fernet 95 Sk, káva 55 Sk, biele víno 165 Sk/2dcl. Prostredie je moderné - pekné farebné svetelné efekty, dlhý barový pult. V zadnej časti, kam sa dostanete chodbičkami sa nachádzajú salóniky a aj menší barový pult.

SubClub - Hudobný klub, v minulosti známy ako Účko sa nachádza v podzemí pod hradom, v priestoroch niekdajšieho protiatómového krytu. Ponúka širokú paletu hudobných žánrov.

The Harley Davidson Club - Populárny podnik na Rebarborovej 1, mimo centra. Je tam 5 barov, klimatizovaný saloon, reštaurácia, gril, veľká terasa, detské ihrisko a bezproblemové parkovanie. Interiér aj personál sú vo westernovo-mexickom štýle. Čapovaný Staropramen 12°(0,5 l)stojí 39.-SK

Nočný bar UFO sa nachádza na vrchole pylónov, ktoré sú spojené s Novým mostom. Je vo výške 80 m spolu s reštauráciou. Návštevníkov tam zavezie vysokorýchlostný výťah vovnútri pylónu. (V druhom pylóne je núdzové schodisko so 430 schodmi). Nočný bar môže pojať do 150 hostí. Je otvorený iba v sobotu od 23.00 h do 04.00 h.

Casey Disco Club - podnik je rozdelený do dvoch častí. Koliba slúži ako reštaurácia cez deň a cez víkend sa spojí s druhou časťou - diskotékou a potom sú 3 barové pulty. Tanečný parket sa rýchlo zaplní. Kapacita 100 miest. Počas diskotéky (piatok, sobota od 23.00 do 04.00) je pivo v ponuke za 20.- Sk. V Pi a So sa platí vstupné 50.-Sk a dámy 20.-Sk.

Gay priateľské podniky

Gay Club Apollon – najpopulárnejší gay disco bar, oranizujú sa tu rôzne akcie (travestie show, striptíz,...). Nachádza sa na Panenskej ulici 24. Otváracia doba: Pon – Ne od 18.00 do 2.00, vo štvrtok gay only night.

U Anjelov - kaviarnička, ktorú už pozná takmer každý v Bratislave. Známa je najmä tým, že je tu fajn atmosféra, úžasní hostia, charizmatický personál a samozrejme množstvo sošiek dobrých anjelov.

Antik - bohato vyzdobená kaviareň s dávkou noblesy, so starobylo zariadenými priestormi plnými zrkadiel, ponúka dokonalú obsluhu a výbornú kávu veľmi blízko Hlavného námestia na Sedlárskej ulici. Okrem kávy čapujú pivo a miešajú drinky. Turisti, miestni obchodníci aj rôznorodá miešaná spoločnosť uprednostňujú posedenie pred kaviarňou v letnej záhrade, ktorá je počas chladnejších dní vyhrievaná ohrievačmi.


Domov | Apartmány v Bratislave | Lokalita apartmánov | Cenník apartmánov | Rezervácia apartmánu | Kontakt | Podmienky
Zájazdy | Ubytovanie Toskánsko | Apartmány Praha | Topindex.sk | Ubytovanie Jasná
2014 © Copyright ApartmentsBratislava. Všetky práva vyhradené. apartmentsbratislava.com a gWebDesign.sk